Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Zamówienie online - zawsze uśmiechnięty Pan dostarczający przepyszne sushi :)
Polecam
Nie mama uwag. Tak TRZYMAĆ, 👍👍👍
Pyszne jedzenie! Fajny gościu od dostawy, bardzo wyrozumiały
Sushi ja zawsze świetne, pamiętajcie o sosie sojowym
Przepyszne
Bezdyskusyjnie rewelacja
Perfekcyjnie na czas i bardzo smaczne
Złożenie zamówienia jest proste, a sushi jest smaczne
jak zwykle wszystko idealnie
brak
Złożenie zamówienia jest bardzo proste
Zestaw Wabi3 rewelacja! Futomaki sake mango chyba znalazły się na naszym podium ulubionych, a nigiri tamago naprawdę pozytywnie nas zaskoczyło. Jak zawsze wszystko sprawnie, świeżo i przepysznie!
Polecam najlepsze sushi w Dąbrowie ❤️
Złożenie zamówienia było bardzo proste
Świetne jedzenie, duży wybór
Nigdzie nie jadłam lepszego sushi. Bardzo lubię to z chipsem z pora. Polecam. 🙂
;)
Jak zawsze - pyszne! Pierwsza klasa! Smaczne i świeże!
Coś było nie tak z ryżem- nie był tak dobry i mięsisty jak zawsze.
Jak zwykle wszytko celujaco
Wszystko super
nie mam uwag
Wszystko idealnie jak zawsze 🥰
Super
Wszystko ekstra!
Bardzo smaczne
Niektóre części były lekko „przypalone”
Jak zawsze sushi było przepyszne :)
Najlepsze sushi w Zagłebiu.
Świeże, dobrej jakości, pycha.
Wszystko na najlepszym poziomie. Jakość składników , smak rolek , doprawienie , przygotowanie . Fenomenalne sushi burgery , bardzo dobry udon , świetne rameny.
Serio ta knajpa jest wyjątkowa - tylko trzymajcie poziom !
Jak zwykle na czas i bardzo pyszne 😁👍
Niestety jestem rozczarowany. Zawsze poluję na sushi z kurczakiem i niewiele restauracji posiada je w ofercie ale zwykle jak już jest to przepyszne a tutaj było bardzo słabe. Być może wersje rybne, których nie jem są w tym lokalu lepsze ale z kurczakiem = bardzo, bardzo słabo.
Pierwszy raz mialam okazje kosztowac sushi w tym miejscu. Musze przyznac, ze bylo wyborne. Smaki doskonale wywazone. Rolki nie sa przekombinowane. Polecam.
Wszystko super jak zawsze
Nie podeszło smakowo niestety.
Wszystko w porządku . Jak zawsze świeżo i pysznie .
Starajcie się nie zmniejszać rolek i trzymajcie poziom !
Ramen świetny , burgery sztos.
Polecam!!
Smacznie, szybko i z uśmiechem. Genialne miejsce i ludzie
Wszystko pyszne :)
Nie mam uwag, wszystko jest supcio
Było pyszne :)
Pycha
Jest Ok
Wszystko super
Pyszne sushi i sushi Burger. Świeże składniki,
Wszystko extra
Super!
klasa
Wspaniałości 👌👌👌
Sztos
Idealnie - polecam, zamówienie pierwsza klasa - sushi jak i przygotowanie bez zastrzeżeń.
Smak i dekoracja na 100%
Wszystko super smaczne :)
Jak zawsze super 🤩
Mega szybka dostawa i jak zawsze pyszne sushi 🥳