Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Zamówienie online - zawsze uśmiechnięty Pan dostarczający przepyszne sushi :)

Natalia

Polecam

Damian

Nie mama uwag. Tak TRZYMAĆ, 👍👍👍

Marcin

Pyszne jedzenie! Fajny gościu od dostawy, bardzo wyrozumiały

Jakub

Sushi ja zawsze świetne, pamiętajcie o sosie sojowym

Michał

Przepyszne

Paweł

Bezdyskusyjnie rewelacja

Arkadiusz

Perfekcyjnie na czas i bardzo smaczne

Monika

Złożenie zamówienia jest proste, a sushi jest smaczne

Monika

jak zwykle wszystko idealnie

Ilona

brak

Grzegorz

Złożenie zamówienia jest bardzo proste

Monika

Zestaw Wabi3 rewelacja! Futomaki sake mango chyba znalazły się na naszym podium ulubionych, a nigiri tamago naprawdę pozytywnie nas zaskoczyło. Jak zawsze wszystko sprawnie, świeżo i przepysznie!

Katarzyna

Polecam najlepsze sushi w Dąbrowie ❤️

Klaudia

Złożenie zamówienia było bardzo proste

Monika

Świetne jedzenie, duży wybór

Marcin

Nigdzie nie jadłam lepszego sushi. Bardzo lubię to z chipsem z pora. Polecam. 🙂

Gosia

;)

Magdalena

Jak zawsze - pyszne! Pierwsza klasa! Smaczne i świeże!

Paulina

Coś było nie tak z ryżem- nie był tak dobry i mięsisty jak zawsze.

Agata

Jak zwykle wszytko celujaco

Martyna

Wszystko super

Ewa

nie mam uwag

Magda

Wszystko idealnie jak zawsze 🥰

Ilona

Super

Marcin

Wszystko ekstra!

Łukasz

Bardzo smaczne

Yelyzaveta

Niektóre części były lekko „przypalone”

Agata

Jak zawsze sushi było przepyszne :)

Justyna

Najlepsze sushi w Zagłebiu.

Krzysztof